молоток судді у судіПослуги адвоката і юриста

Останнім часом послуги юриста затребувані, як завжди. Це обумовлено великою кількістю випадків, коли потрібне надання кваліфікованого захисту обвинувачених, потерпілих, свідків, по різним категоріям справ.

Найбільшою популярністю в такому великому місті, як Київ, користуються адвокати, що забезпечують ведення справ в сфері цивільного, господарського, адміністративного та кримінального права.

Шабельніков Андрій Вікторович є професіоналом у вирішенні питань, пов’язаних також з сімейними суперечками, спадковими справами, особливе місце в практиці адвоката займають кримінальні справи у сфері економіки і захист бізнесу.

Переваги юридичної допомоги від адвоката:
– відомий адвокат Шабельніков А.В. має високу кваліфікацію і великий досвід супроводу справ у багатьох сферах права;
– юридична допомога яка надається для будь-якого клієнта передбачає детальне вивчення всіх обставин ситуації, що виникла;
– сувора конфіденційність при розгляді будь-яких питань гарантована статусом адвоката і неухильним дотриманням адвокатської етики;
– відмінне знання процесуальних основ і досвід в спілкуванні з правоохоронними органами;
– адекватні для такого великого міста, як Київ, ціни на всі види послуг;
– прозорість дій в роботі з клієнтом при вирішенні питань, пов’язаних із захистом прав підозрюваних чи потерпілих в результаті вчинення кримінальних злочинів, і по іншим категоріям справ.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap