Характеристика з місця роботи — документ, що характеризує людину позитивно або негативно, описує характер, ділові якості працівника і його прфесійні навички. Важливий в діловодстві документ, що дає можливість заочного уявлення людини і відіграючий важливу роль в большості Українських держустанов.

Характеристику з місця роботи в Україні завжди вимагають у суді, її наявність з позитивними відгуками керівника, відіграє важливу роль при винесенні вироку судею. Тоб то, як один серед інших важливих довідок, доказ. До прикладу, коли вирішується, що людині присудити умовний термін або арешт, то на відсотків тридцять, суддя звертає увагу на зміст характеристики. Важливу роль відіграє характеристика з місця роботи при розгляді в суді адміністративних справ, для прикладу при вирішенні долі водійського посвідчення, «позбавлення права керування» або штраф.

Стандартний зразок характеристики відсутній, її можна написати довільно, але все ж певної форми дотримуватися потрібно. Видає характеристику відділ кадрів підприємства або організації. Якщо людина працює в ПП, то його представник. Підпис керівника або директора, печатка на бланку характеристики обов’язкові.



Приклад характеристики з місця роботи:

ХАРАКТЕРИСТИКА

Прізвище ім’я та по батькові _______________, __ року народження, працює або працював на посаді _________________________________________________ з “_____ 2000р.

За період перебування на посаді водія-експедитора, по теперішній час, зарекомендував себе позитивно, як фахівець у певній галузі виробництва__________. Ділові якості проявив на найвищому рівні, постійно прагне до самовдосконалення. За характером спокійний та врівноважений, жодної скарги від клієнтів певної сфери обслуговування не надходило, тільки позитивні відгуки. В колективі користується повагою та авторитетом. Не мало підготував молодих працівників. У порушенні техніки безпеки помічений не був.

Нагороджений відзнаками та почесними грамотами__ за сумліну працю.

Слід зазначити, що водійське посвідчення для ______ єдинийй спосіб заробітку та утримання сім’ї.

Характеристика видана для пред’явлення в _________________ районний суд.

Директор або керівник ___________ П.І.Б. Дата, підпис і печатка.

Характеристика з місця роботи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap