Уряд скасував заборону на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки щодо проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів. Проте з’явилися нові заборони.

З 29 серпня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 серпня поточного року № 760 (далі за текстом – Постанова), якою з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19), продовжено карантин до 31 жовтня 2020 року.

Відповідні зміни затверджені до постанови Уряду від 22 липня 2020 року № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (далі за текстом – Постанова № 641).

Серед іншого, п. 11 Постанови № 641 доповнено пп. 3, згідно з яким на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “зелений” рівень епідемічної небезпеки, забороняється проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо). Отже, така заборона буде діяти і для інших рівнів епідемічної небезпеки.

Також, пп. 3 п. 12 Постанови № 641 викладено в новій редакції, відповідно до якої на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Водночас, пп. 4 п. 12 Постанови № 641, яким заборонялося на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено “жовтий” рівень епідемічної небезпеки проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів, виключено.

Також, новим абз. 14 п. 20 Постанови № 641 уточнено, що самоізоляції підлягають особи з підтвердженим діагнозом COVID-19, виписані із закладу охорони здоров’я, до моменту одужання відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.

На період дії карантину тимчасово дозволяється органам місцевого самоврядування (до змін – лише Національній поліції, Національній гвардії) – щодо прізвища, імені, по батькові особи, дати народження, визначеного особою місця самоізоляції, зареєстрованого місця проживання, місця фактичного проживання особи, інформації про засоби зв’язку (номер телефону) з метою здійснення поточного контролю та щодо осіб, які порушили правила щодо карантину, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні правила і норми, визначені Постановою № 641 (зміни до абз. 6 пп. 1 п. 37 Постанови № 641).

Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування – 29 серпня 2020 року (опубліковано: “Урядовий кур’єр” від 29.08.2020 року № 167).

Карантин подовжено до 31 жовтня 2020 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap